Yhteystiedot

HUOM! Tämä allaoleva kuvasarja on hallituksen järjestäytymiskokous 14.1.2020, uusi henkilökuvasto uusitaan ensitilassa nykyisessä kokoontumispaikassa!
Paljon asiaa esillä, tulevaa ja todellisuutta käydään läpi pykälä kerrallaan
Sihteerimme Kata
Puheenjohtaja Juhani ja matkavastaava Harri
Kokouskahvit kuuluvat kuvaan

 

 

HALLITUS

Pj.  Juhani Kaivo

      Elonpellontie 39, 31400 SOMERO

      044 9064980

      juhani.kaivo@gmail.com

 

Vpj. Antti Kujansuu

       Ilvestie 10, 31400 SOMERO

       050 4919343

       anttieinari40@gmail.com

 

J.     Pentti Eronen

        0400 427515

       pentti.eronen@gmail.com

 

       Tellervo Suomalainen 

         0500 782060

        tellervo.suomalainen@luukku.com

 

        Kaija Tammi

        044 5485931

        kaijavirginia@gmail.com

 

Vj.    Vuokko Latva-Äijö

         050 5890452

         vuokko.latva-aijo@elisanet.fi

 

       Hilkka Saarinen

        0505161159

 

       Kaarina Vesa

        0503634619

 

        Lea Eronen

        040 5044585

        Lea.eronen2@gmail.com

          

Sihteeri/jäsenasiain hoitaja: Katariina Tammi

 Jokioistentie 637, 31410 Ylöpirtti

       0440 535234

      katatammi@gmail.com

 

Taloudenhoitaja: Pentti Eronen

Kulmatie 2 A3   31400

 0400 427515

 pentti.eronen@gmail.com

 

Edustukset piirin kokouksissa:

Juhani Kaivo ja Antti Kujansuu

 

 

 

 

 

Muut toimihenkilöt:

 

 Matkavastaava:  Harri Vuorela

Läntinen Kehätie 32  31400 Somero

050 3373168

harri.vuorela52@gmail.com

 

Vanhusneuvostoedustaja: Tellervo Suomalainen

Akustintie 5as1  31400 Somero

0500 782060

tellervo.suomalainen@luukku.com

Vanhusneuvoston varaedustaja: Raija Eronen

 

Tapahtumavastaava: Esko Eronen

Rantatie 12 B5 31400 somero

0400609153

eronenesko@gmail.com

 

Kotisivujen ylläpito /tiedotus:

Raija Eronen

Kulmatie 2A3 31400 Somero

 040 7291026

rteronen@gmail.com

 

Kirjanpito: Teuvo Aaltonen

Emäntä: Lea Eronen

Liikunta/pelivastaava:

Pentti Eronen,varalla Juhani Kaivo

Tapahtumavastaava: Esko Eronen, avustaja Lea Eronen

Syksyn 50-vuotis juhla, työryhmä: 

Antti Kujansuu, Esko Eronen, Juhani Kaivo, Harri Vuorela,

Tellervo Suomalainen, Raija Eronen ja Lea Eronen